+90 232 512 6079 / info@eaendustri.com.tr

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Ege Atılgan Endüstriyel Makina İnş. Tic. İç ve Dış Ticaret makaslı yükselticiler, platformlar ve rampalar ile ilgili hizmet vermek üzere kurulmuş, yılların getirdiği birikim ve deneyimle kendi alanındaki problemlerin çözümünde önemli bir adres olmuştur.

Kuruluşumuz zaman içerisinde  hizmet ve üretim yelpazesini genişleterek, çeşitli ebatlarda makaslı yük platformları, engelli asansörleri, özel tasarım insan ve yük kaldırma platformları ile yük asansörleri, CNCN, NC ve plazma tezgahların da istenilen hassasiyetlerde imalatı ve revizyonu konusunda çalışmalarını yoğunlaştırmıştır.

 

MİSYONUMUZ

Firmanız “Gelişmenin, ilerlemenin ve hizmet sunmanın sınırı yoktur!” anlayışıyla çalışmalarını uluslararası arenaya taşıyarak bu alanda yeni projelere imza atmaktadır.

Ege Atılgan Endüstriyel Makina İnş. İç ve Dış Ticaret A.Ş. sürekli yükselen grafiği ile güvenilir, uzman  firma olma mücadelesini hedefinden sapmadan daima sürdürecek olmanın heyecanını duymaktadır.

Tüm bu hizmetlerin yanısıra Türkiye genelinde istihdamın sağlanmasına yönelik faaliyet göstermekte olup, uygun isverenle işçilerin bir araya gelmesine yardımcı olmaktadır.

Firma kurucumuz Celal KIRGIL’ın iş hayatındaki birinci ilkesi müşteri memnuniyeti olup, bu ilke firmamızın hiçbir zaman taviz vermeyeceği bir kavramdır. Mevcut müşterilerimizin tecrübe ettiği bu ilkemizi sizlerle de paylaşmayı dileriz.