Hakkımızda

Ege Atılgan Endüstriyel Makina İnş. Tütün İç ve Dış Ticaret A.Ş. Makaslı yükselticiler, platformlar ve rampalar ile ilgili hizmet vermek üzere kurulmuş; yılların getirdiği birikim ve deneyimle kendi alanındaki problemlerin çözümünde önemli bir adres olmuştur.

Kuruluşumuz, zaman içerisinde hizmet ve üretim yelpazesini genişleterek çeşitli ebatlarda makaslı yükselticiler, masa tipi liftler, rampalar, makaslı yük platformları, engelli asansörleri, özel tasarımlı insan ve yük kaldırma platformları ile yük asansörleri, CNC, NC ve plazma tezgâhlarında istenilen hassasiyetlerle imalatı ve revizyonu konusunda çalışmalarını yoğunlaştırmıştır.

Misyonumuz;

     Modern tesisleri, ileri teknoloji ve uzman mühendislik kadrosuyla alanında lider olma sorumluluğunun bilinci içerisinde kendisiyle olan rekabetini sürdürmekte olan kuruluşumuz hidrolik sistemlerin ayar, revizyon, yedek parça, bakım-onarım işlerini büyük bir ciddiyet ve üstün hizmet anlayışı ile yürütmektedir.

Firmamız, "Gelişmenin, ilerlemenin ve hizmet sunmanın sınırı yoktur." anlayışıyla çalışmalarını uluslararası arenaya taşıyarak bu alandada yeni projelere imza atmaktadır.

     Ege Atılgan Endüstriyel Makina İnş. Tütün İç ve Dış Ticaret A.Ş. sürekli yükselen grafiği ile işinin uzmanı ve güvenilir firma olma mücadelesini hedefinden hiç sapmadan daima sürdürecek olmanın heyecanını duymaktadır. Tüm bu hizmetlerinin yanı sıra Türkiye genelinde istihdamın sağlanmasına yönelik faaliyet göstermekte, uygun işverenle işçilerin bir araya gelmesine yardımcı olmaktadır.

Firma kurucumuz Celal KIRGIL'In iş hayatındaki birincil ilkesi müşteri memnuniyeti olup bu ilke firmamızın hiç bir zaman ödün vermeyeceği bir kavramdır. Mevcut müşterilerimizin tecrübe ettiği bu ilkemizi sizlerle de paylaşmak dileklerimizle...

 

Gelişim süreci müşteri memnuniyetimizdir..